גלישה באוגוסטה | מי אנחנו | פורום | צור קשר | הוסף למועדפים | המזוודה שלי
 
חיפוש מתקדם

טיפים לחיפוש
איטליה
אירלנד
אנגליה
ארצות הברית
גרמניה
דרום אפריקה
הולנד
סלובניה
ספרד
צרפת
שוויץ
עוד מדינות...
השכרת וילות ובתי כפר באירופה
טיסות לחו"ל
בתי כפר בסלובניה וקרואטיה
מבצע לגולשי אוגוסטה
שערי מטבע
שעון עולמי
שדות תעופה בעולם
שירותי תיירות
חברות תעופה
רשתות בתי מלון בעולם
אתרי מפות עולמיים
מידע על ביטוח נסיעות
טיפים
לימודים בחו"ל
עבודה בחו"ל
אירועי ספורט בעולם
הטיולים התפורים של אקדמי טרוול
חופשות קרוואנים וקמפינג
גו טרוול טיולים גיאוגרפיים
כל המידע על טורקיה
טיולים לילדים
ביטוח נסיעות

שלח לחבר

החיפוש באוגוסטה פשוט להפליא. להלן מספר טיפים אשר יקלו עליכם את החיפוש:

  • החיפוש הפרטני פשוט לשימוש והוא מאפשר לכם למקד את חיפושיכם ביעד ובקטגוריה בהם אתם מעוניינים. עליכם לגשת לסרגל החיפוש העליון ולבחור בתיבות את המדינה, העיר, והנושא (קטגוריה) הרצוי לכם. כך, למשל, אם ברצונכם לקבל את רשימת כל האייטמים של אוכל ברומא, עליכם לבחור "איטליה" בתיבת המדינה, "רומא", בתיבת העיר, "אוכל" בתיבת הנושא, ואז תקבלו את רשימת כל האייטמים הקשורים לאוכל ברומא ותוכלו לסנן את התוצאות בהתאם לנוחיותכם.

 

  • חיפוש מתקדם מאפשר לכם למקד את החיפוש שלכם: אם אתם מעוניינים במסעדות ברומא, לחצו על כפתור החיפוש המתקדם אשר יפתח לכם תיבה של תחומי עניין. בכל נושא יש מספר תחומי עניין וכך תמצאו כאן מסעדות, או בתי קפה, או חנויות אוכל, או שווקים וכו'. בחלק מתחומי העניין ניתן לרדת לפרטים נוספים: כך למשל אם תבחרו מסעדות, תוכלו לבחור בתיבה הנפתחת את סוג המסעדה שתרצו ואת רמת המחיר שלה. בדרך זו תוכלו לחפש, למשל, את כל המסעדות האיטלקיות ברומא ברמת מחיר יקרה, או את כל המלונות בפריז ברמת מחיר סבירה וברמת 4 כוכבים.

 

  • אם רצונכם בחיפוש כללי, תוכלו לעשות זאת בעזרת כפתור החיפוש שבצד ימין למעלה שבדף הראשי ובכל דף. כאן תוכלו לבצע חיפוש על פי מילה או מילים שתבחרו. לדוגמא: אם אתם מכירים שמה של מסעדה או של מאפיה מסוימת, הקישו את שמה ותגיעו ישירות לדף האייטם בו היא מופיעה. אם ברצונכם לחפש את כל האייטמים בהם מוזכרת המילה "קפה" - הקישו "קפה" ותקבלו את רשימת כל האייטמים באתר אשר מופיעה בהם המילה "קפה". תוכלו לבצע גם חיפוש על יותר ממילה אחת - לדוגמא: "בית קפה" או "מוזיאונים בפריז". במידה והצירוף הזה מופיע באחד האייטמים או ביותר, תופיע בפניכם רשימת אותם אייטמים.
עזרה מועדון מנויים דרושים מפרסמים