גלישה באוגוסטה | מי אנחנו | פורום | צור קשר | הוסף למועדפים | המזוודה שלי
 
חיפוש מתקדם

טיפים לחיפוש
איטליה
אירלנד
אנגליה
ארצות הברית
גרמניה
דרום אפריקה
הולנד
סלובניה
ספרד
צרפת
שוויץ
עוד מדינות...
השכרת וילות ובתי כפר באירופה
טיסות לחו"ל
בתי כפר בסלובניה וקרואטיה
מבצע לגולשי אוגוסטה
שערי מטבע
שעון עולמי
שדות תעופה בעולם
שירותי תיירות
חברות תעופה
רשתות בתי מלון בעולם
אתרי מפות עולמיים
מידע על ביטוח נסיעות
טיפים
לימודים בחו"ל
עבודה בחו"ל
אירועי ספורט בעולם
הטיולים התפורים של אקדמי טרוול
חופשות קרוואנים וקמפינג
גו טרוול טיולים גיאוגרפיים
כל המידע על טורקיה
טיולים לילדים
ביטוח נסיעותשלח לחבר

מספר טיפים אשר יקלו עליכם את הגלישה באוגוסטה:

 

 • חיפוש תוכן - רמת הפירוט אליה תוכלו להגיע בחיפושים שלכם היא גבוהה מאד: תוכלו לחפש את כל המסעדות האיטלקיות הזולות במדריד או את כל חנויות האופנה לנשים ברומא. לכל קטגוריה מבין 11 הקטגוריות שלנו יש תתי קטגוריות (בין 5 ל - 20) שהן למעשה תחומי העניין הספציפיים, כדי שתוכלו למקד את החיפוש שלכם. הסבר מפורט תוכלו לקבל בכפתור "טיפים לחיפוש".

 

 • אייטמים של גולשים - באוגוסטה אתם יכולים להכניס אייטמים שלכם, לדרג אותם ולכתוב תיאור שלהם, כאשר ברצונכם לשתף גולשים אחרים במידע שלכם. תוכלו גם להכניס מסלול טיול או תיאור מסע שלכם בכל מקום בעולם, במסגרת "המסע שלי". האייטם שלכם יעלה לאתר לאחר שייבדק במערכת שלנו. כך ניתן יהיה להרחיב באופן משמעותי את היקף התוכן באתר. תוכלו גם לדרג אייטמים המופיעים באתר ולהכניס תמונות שצילמתם. לצורך הכנסת אייטמים ודירוגם יש צורך להירשם הרשמה פשוטה במערכת שלנו, ללא תשלום כמובן.  

 

 • דף מדינה - בכל דף מדינה תוכלו לקבל אייטם ראשי ואייטמים מובילים באותו יעד, המתעדכנים באופן קבוע. האייטמים המובילים הם בדרך כלל אייטמים המאפיינים אותה מדינה (חנות יין בצרפת, פיצריה מובילה באיטליה וכד'). בדף המדינה גם תוכלו לקבל את ההמלצות החמות ביותר, המלצות ממקומיים החיים ביעדים, את האייטמים החדשים באתר ואת אתרי התיירות המרכזיים, את תחזית מזג האויר בערים המרכזיות, כמו גם סל מידע נוח לשימוש.  

 

 • דף קטגוריה - בדפי הקטגוריה השונים תמצאו את כל הבחירות של אוגוסטה בכל העולם הרלבנטיות לאותה קטגוריה, ההמלצות ואת פירוט כל תתי הקטגוריות השייכים לאותה קטגוריה. לחיצה על כל אחת מתתי הקטגוריה, תוביל לקבלת רשימת אייטמים באותה תת קטגוריה. 

 

 • המזוודה שלי - תוכלו לבנות לכם מזוודת אייטמים, אליה תכניסו את האייטמים המעניינים אתכם, לסווג אותם על פי יעד וקטגוריה ולהדפיס אותם בהדפסה חכמה (כל האייטמים יודפסו ברצף, אחד לאחר השני), כך שיתקבל מעין "מדריך" של היעד אליו אתם נוסעים.  

 

 • לינה - דירוג הכוכבים נקבע על פי הגדרות המלון או הדירוגים המקובלים בכל מדינה. במקרה בו מצוין כי אין דירוג, משמעותו כי המלון אינו מוגדר כנושא מספר כזה או אחר של כוכבים, אך כמובן אין הדבר מעיד על רמתו של המלון.

 

 • שונות - בקטגוריות מסוימות קיימת תת קטגוריה הנקראת "שונות" - היא כוללת אייטמים שאינם משויכים לאף אחת מתתי הקטגוריות הקיימות. כך למשל, תת הקטגוריה "שונות" בקטגורית הקניות כוללת אייטמים בנושאים שונים כמו: חנויות סיגרים, חנויות לתחפושות, חנויות של ציוד משרדי או כל סוג חנות אשר אינו נכלל בסיווגים המוגדרים באתר.

 

 • חדש באתר - כל אייטם אשר מוכנס לאתר מופיע ברשימת האייטמים במדור "חדש באתר". שימו לב שאין מדובר במקומות שנפתחו לאחרונה, כי אם באייטמים שהם חדשים באתר.

 

 • מומלץ אוגוסטה - מומלצי אוגוסטה הם אייטמים אשר נחשבים בעיני צוות האתר, בעיני מקומיים או בעיני מקורות התוכן השונים שלנו כטובים במיוחד ואשר הביקור בהם הוא בגדר חובה. ההמלצות הן כמובן אוביקטיביות ואין הן באות לפרסם אף מקום ששמו מופיע באתר.

 

 • רמת מחיר - באוגוסטה 5 דרגות מחיר בקטגוריות השונות: זול מאד, זול, סביר, יקר, יקר מאד. הסיווג לדרגת מחיר של אייטם מסוים נקבע ביחס לגובה המחירים הכללי בכל יעד באותה קטגוריה. כך, למשל, מסעדה שרמת המחיר שלה מסווגת כיקרה בפריז עשויה להיות מסווגת ברמת מחיר סבירה אם היא נמצאת בלונדון, שכן לונדון יקרה יותר בממוצע מפריז. בדרך כלל יופיעו בתיאור האייטם גם המחירים הנוהגים באותו מקום.

 

 • חלוקה לאיזורים - בכל יעד של אוגוסטה יש חלוקה ליעדי משנה שיכולים להיות ערים מרכזיות או איזורים גיאוגרפיים מסוימים. כך נחשבת פרובאנס לאיזור בצרפת, והאייטמים שלה פזורים ברחבי האיזור. ווילס, למשל, חולקה למספר איזורים על פי חלוקה גיאוגרפית. שימו לב שבקטגורית ההנאות באיזורים אלה יופיעו לעיתים כאייטם, סיורים בכפרים הפרוסים באיזור, כולל לינה ואוכל בכל כפר. כך תוכלו לכסות בטיוליכם באיזורים אלה את הכפרים המעניינים והקסומים.

 

 • יעדים מיוחדים: איזור לונדון ואיזור פריז הם יעדים בהם מופיעה רק קטגוריה אחת - הנאות. במסגרת הקטגוריה הזו תמצאו מידע גם על אוכל ולינה בכפרים הסמוכים לערי בירה אלה.

 

קניין רוחני

אוגוסטה אינה טוענת לבעלות בתכנים שאתם מוסרים לפרסום באתר אוגוסטה. יחד עם זה, כאשר אתם מוסרים תכנים ותמונות, המיועדים לפרסום באתר אוגוסטה אתם מאשרים בעצם מסירתם לפרסום כי אתם בעלי כל הזכויות בהם וכי הנכם רשאים למוסרם לפרסום. אם אינכם היוצרים או בעלי הזכויות בתכנים ובתמונות שאתם מוסרים לפרסום, אתם מאשרים שהנכם בעלי הרשאה כדין מבעל הזכויות, המתירה לכם למסור את התכנים לפרסום באתר אוגוסטה  ולתת בהם זכויות שימוש כמפורט להלן.

במסירת התכנים לפרסום אתם מקנים לאוגוסטה רשיון-חינם, כלל עולמי ובלתי מוגבל בזמן, להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק, למסור לציבור, לעבד, לערוך, לתרגם ולהשתמש בתכנים כאמור בכל דרך נוספת, לפי שיקול דעתה, באתר אוגוסטה.

עזרה מועדון מנויים דרושים מפרסמים