גלישה באוגוסטה | מי אנחנו | פורום | צור קשר | הוסף למועדפים | המזוודה שלי
 
חיפוש מתקדם

טיפים לחיפוש
איטליה
אירלנד
אנגליה
ארצות הברית
גרמניה
דרום אפריקה
הולנד
סלובניה
ספרד
צרפת
שוויץ
עוד מדינות...
השכרת וילות ובתי כפר באירופה
טיסות לחו"ל
בתי כפר בסלובניה וקרואטיה
מבצע לגולשי אוגוסטה
שערי מטבע
שעון עולמי
שדות תעופה בעולם
שירותי תיירות
חברות תעופה
רשתות בתי מלון בעולם
אתרי מפות עולמיים
מידע על ביטוח נסיעות
טיפים
לימודים בחו"ל
עבודה בחו"ל
אירועי ספורט בעולם
הטיולים התפורים של אקדמי טרוול
חופשות קרוואנים וקמפינג
גו טרוול טיולים גיאוגרפיים
כל המידע על טורקיה
טיולים לילדים
ביטוח נסיעות


שלח לחבר

מעבר עדיף על חלון - בעיקר בטיסות ארוכות ובטיסות לילה. שערו בנפשכם שאתם מתים להשתין או לשתות ואתם צריכים להעיר את שני האנשים שישנים לצידכם. סיפור לא נעים. נסו להגיע לדלפקים, להיות נחמדים במיוחד ולבקש לשבת במעברים ליד הדלתות. ככה תוכלו להתרווח בכיסאות ולהנות יותר. ניתן על ידי נתי אבנעים, מנהלת איסתא ראשל"צ. באדיבות פורטל הטיפים Tips4u.

 

אל תדברו בטלפון לארץ מהמלון, חבל על הכסף - כרטיסי חיוג, פלאפון חו"ל, כל דבר עדיף משיחה מהמלון. ניתן על ידי נתי אבנעים, מנהלת איסתא ראשל"צ. באדיבות פורטל הטיפים Tips4u.

 

חשמל - יש לזכור כי השקעים בחו"ל אינם תואמים תמיד את הסטנדרטיים הקיימים בישראל ועל כן מומלץ למטיילים אשר מתכוונים לקחת מוצר חשמלי איתם (כף חשמלית, מטען לטלפון סלולארי), לבדוק איזה סוגי שקעים שימושיים במדינות היעד אליהן הם מתכוונים לנסוע. ניתן על ידי יאיר בר זוהר, מדריך טיולים. באדיבות פורטל הטיפים Tips4u.

 

לסובלים מבחילות במהלך הטיסה - יש להפריד שתייה מן הארוחה (לשתות כשעה לפני ואחרי הארוחה ולא במהלכה). יש להעדיף שתייה קרה על פני שתייה חמה. אין לאכול מאכלים מתובלים, שומניים ומטוגנים. שתייה מוגזת עשויה לסייע בהקלה על בחילה. צנימים יבשים וקרקרים מסייעים בהקלה על בחילה, כמו כן גם שורש ג'ינג'ר וסוכריות. לפני טיסה ובמהלכה יש להימנע מאכילת מזונות קשים לעיכול העלולים לגרום לנפיחות בבטן כגון ירקות, בצל, שום, משפחת הכרובים, קטניות וכן מזונות מטוגנים ושמנים. במהלך הטיסה מומלץ לאכול ארוחות קטנות לעיתים קרובות כדי למנוע לחץ בטני. רצוי לא לטוס על קיבה ריקה כדי למנוע בחילות. הארוחות יהיו מורכבות מסנדוויצ'ים קטנים, מנת פירות או מנת בשר קרה. בטיסה יש נטייה לצבירת נוזלים בגוף, לחץ על שלפוחית השתן וחוסר נוחות. להקלה על התופעה מומלץ להמעיט בשתיית קפה ותה, משקאות הידועים כמשתנים ובצריכת מלח. חשוב להרבות בשתיית מים. הטיפים ניתנו ע"י ציפי רוטשילד, דיאטנית קלינית ומומחית לצמחי מרפא מרשת 'מכבי טבעי. באדיבות פורטל הטיפים Tips4u.'

 

דברים שאסור לשכוח לפני יציאה לחופשה - לפחות שלושה ימים לפני נסיעה: שכל פוליסות הביטוח של הבית והרכב בתוקף. במקרה ויש לכם בעל חיים אנא דאגו לסידור. צמחים ועציצים – העמידו אותם ליד חלון היכן שיש מקסימום של אור. הניחו תחתית גדולה והשקו את העציץ עד שהמים ימלאו את התחתית. פתרון אחר שמומלץ הוא לקחת בקבוק שתייה גדול, למלא אותו במים, לסתום את הפיה בצמר גפן, להכניס קשית ולהפוך את הבקבוק על העציץ כשהקשית שקועה בתוך תערובת האדמה. כך העציץ יושקה אט אט. בדרך הזו הצמחים יעברו שבוע עד שבועיים בכיף ואפילו לא ירגישו בחסרונכם. הפתרון האחרון לבקש מהשכנים או קרובי משפחה להשקות את העציצים. "להקפיא" ( הפסקה זמנית) שירותי אינטרנט ומנוי לעיתונים. כיבוי ברז גז ראשי ומפסק זרם ראשי ( ביציאה לתקופה ארוכה ). כיבוי נקודות חשמל שלא צריך. לדוגמא: מחשב. להשאיר רדיו פתוח. ואם יש טיימר אז שיפעיל ויסגור את הכול מערכות השמע בבית. לוודא כי החשבונות משולמים בהוראת קבע. לוודא כי אין חשבונות לתשלום בזמן ההיעדרות (כמו ביטוח). החלונות נעולים, וכך גם הדלתות. יש מנגנון פנימי זול ופשוט להתקנה פנימית המונע פתיחת תריס מבחוץ. השאירו אורות דלוקים במקומות מסוימים. להפעיל אזעקה וליידע את חברת האבטחה ( במידה ויש) על מנת שיעשו יותר סריקות וסיורים. להשאיר מפתח רזרבי לבית ולמכונית אצל שכן. לא להשאיר בבית שלך מפתחות רכב ודירה. לוודא כי מישהו אוסף לכם את הדואר (שלא יצטבר בתיבה). לעדכן שכן או קרוב משפחה כי יצאתם לחו"ל, על מנת שיוכלו לפקח מפני תנועות חשודות. כדאי גם לתת לו מספרי טלפון למקרי חרום. ניתן על ידי יאיר בר זוהר, מדריך טיולים. באדיבות פורטל הטיפים Tips4u.

 

רשימה לנסיעות - למי שמתכנן לנסוע לחופש, נופש, סוף שבוע עם המשפחה ולקחת חצי הבית, כמו שממליצים בספר בישול למרוקאיות: קודם כל להירגע. ועכשיו, להדליק את המחשב (או לסלק בתקיפות את הילד שלא זז ממנו כבר שנתיים) לפתוח מסמך חדש ב"וורד" ולהתחיל להקליד את כל מה שצריכים לקחת. מותר להקליד בצורה אקראית ולא מסודרת, פשוט לשפוך פנימה. לאחר מכן אפשר להקטין את החלון ובכל פעם שנזכרים במשהו לא להתעצל ולהוסיף לרשימה. היתרון המרכזי ברשימה ממוחשבת מול רשימה ידנית, הוא שאת הרשימה הזו כאמור שומרים ולקראת הנסיעה הבאה פותחים ורק עורכים עדכונים רלוונטיים בהתאם ליעד ולעונה. ניתן על ידי איילת גרינברג. באדיבות פורטל הטיפים Tips4u.

עזרה מועדון מנויים דרושים מפרסמים